Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
Burger King Yapay Zeka İle Bir Reklam Filmi Hazırladı

Burger King yapay zeka kullanarak hayata geçirdiği reklam filmiyle ilgili bir basın açıklaması da yayımladı. Açıklamada, tamamen derin öğrenme algoritmalarıyla hazırlanmış bu reklam filminin, pazarlama ve iletişimin geleceğine dair bir ipucu niteliğinde olduğunu söylüyor.

devamı için >>
Facebook Hikayeler’e Reklamlar Geliyor

Geçtiğimiz yıl Instagram Hikayeler’de reklam uygulamasını başlatan ve reklamverenlerin bu formatı oldukça benimsediğini gören Facebook, dünyanın dört bir yanındaki tüm reklamverenler için Facebook Hikayeler’de de reklam uygulamasını hayata geçirdiğini duyurdu.

devamı için >>
Black Mirror’ın Yeni Sezonunda İnteraktif Bir Bölüm Olacak

Netflix, Bloomberg‘den gelen bir rapora ve The Hollywood Reporter‘ın onayına göre önümüzdeki sezon, Black Mirror’a interaktif bir bölüm ekleyecek. Bu noktada bahsi geçen bölümün tam olarak nasıl işleyeceğini bilmesek de her iki yayın da kişinin kendi seçimine göre ilerleyecek bir bölüm olacağını söyledi.

devamı için >>
50 Milyon Facebook Kullanıcısını Etkileyen Güvenlik İhlali

Facebook yaptığı basın duyurusuyla 50 milyon kullanıcıyı etkileyen bir güvenlik ihlali yaşadıklarını duyurdu. İlk olarak şirketin yazılım mühendisleri tarafından 25 Eylül’de fark edilen bu olay, perşembe günü bir yama yapılarak durduruldu.

devamı için >>
Amazon.com.tr’nin İlk Trafik Verileri Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta resmen Türkiye pazarına giren e-ticaret devi Amazon‘un ilk trafik verileri açıklandı.

IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması sonuçlarına göre açıldığı gün 578.607 gerçek internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilen site, ilk haftanın sonunda 93.082 gerçek kullanıcı seviyesine geriledi.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite