Siteye Geri Dön
Dijital Dünya'da Neler Oluyor?
3D Evde Yaşamaya Başlayan Fransız Aile

3D yazıcı ile yapılan yapılar, ekonomik olmaları, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilebilmeleri ve hızlı yapılandırılmaları gibi yönleri ile artmakta olan dünya nüfusunun konut sorununa gelecekte güçlü bir çözüm olması adından çok söz ettiriyor.

devamı için >>
Instagram Kurucuları Facebook’dan Ayrılıyorlar

Systom tarafından da doğrulanan habere göre, Instagram kurucuları Kevin Systrom ve Mike Krieger Facebook’tan ayrılmaya karar verdiler. Habere göre Systrom’un "Merakımızı ve yaratıcılığımızı keşfetmek için ayrılıyoruz" dediği belirtildi.

devamı için >>
Facebook Yeni Cihazını Önümüzdeki Hafta Tanıtacak

Mashable’ın Cheddar.com’a dayandırdığı habere göre, Oculus’u satın alarak ilk kez tüketici elektroniği işine giren Facebook‘un bu yöndeki ikinci adımı olarak nitelendirilen görüntülü sohbet (video chat) cihazı Portal haftaya tanıtılacak.

devamı için >>
Instagram Yeni Özelliğini Test Etmeye Başladı

Instagram, platforma entegre edilecek Regram ya da Yeniden Paylaşım olarak adlandırılabilecek yeni özelliğini test etmeye başladı.

Twitter ile popülerleşen, kullanıcıların paylaşımlarını diğer kullanıcıların kaynaklı bir şekilde paylaşmasını sağlayan ReTweet özelliği, sonunda Instagram’a da geliyor.

devamı için >>
Yeni Chrome’un Giriş İzni Konusundaki Tartışma, Google’ı Değişikliğe Zorladı

10 yaşındaki Google tarayıcısı Chrome, geçtiğimiz hafta yenilenmesiyle birlikte kullanıcıları izinsiz olarak Chrome’a kaydetmeye başladı. Bu konuda yaşanan tartışmalar ise Google’ı değişiklik yapmaya zorladı.

devamı için >>

Dijital Buro İstanbul

Nisbetiye Mah. Belediye Sitesi Yolu Sok. Belediye Siteleri A4 Blok No:14R Beşiktaş/İstanbul

Türkiye

Unsubscribe
MailerLite